Varta 36497

TOP 14 v kategorii Svítilny

Varta 36497

Doporučená nabídka Papírenské zboží

Skladem • 1 varianta59 Kč95 % • 249 033 recenzíShop roku '23 - VítězUdržitelný e-shopDalší informace

• plní účel

UV baterku jsme chtěli na hraní s dětmi, kterým jsme pořídili barvy na tělo světélkující pod UV světlem. Plní účel.

• Rychlé a spolehlivé doručení objednávky

Rychlé a spolehlivé doručení objednávky na prodejnu proběhlo zcela bez závad a obchod mě skoro okamžitě informoval že moje objednávka je již připravena k vyzvednutí na předem určeném místě v Plzni, Rokycanská.
    Baterka funguje skvěle a jsem s ní zcela spokojen jen chci upřesnit že se nejedná o baterku na běžnou baterku na svícení ale o modré UV světlo kterým se například přesvěcují minerály tak aby se zde našly anomálie a kovy.

Speciální světla s dobře promyšlenými funkcemi poskytují spolehlivé řešení pro každou příležitost použití. Speciální UV svítilna detekuje a identifikuje zbytky nečistot, kontroluje a ověřuje bankovky a otisky prstů. Technologie Multi LED: 14 ks UV LED Roz

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta70 Kč96 % • 1 486 recenzíDalší informace

• plní účel