Sencor SLC-20

Skladem • 1 varianta99 Kč97 % • 516 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma93 % • 9 328 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta94 Kč87 % • 279 936 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta100 Kč40 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč97 % • 47 453 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace

0.1445 g

• , zakoupeno v houslovyklic.cz

Vyhovují

• , zakoupeno v Electro World

Využije ten, kdo potřebuje vidět do not při špatném nebo žádném světle. Lze použít bez kabelu (s bateriemi) nebo připojit kabel do elektřiny. Jsem s výrobkem spokojená.

• , zakoupeno v imusicdata.cz

• mám to, co jsem chtěl, splňuje to moje požadavky

dobrá kvalita za rozumnou cenu

0.1445 g

LED světlo na noty s uchycením pomocí klipu. Každé všemi směry ohebné rameno obsahuje 2 LED diody. Každé rameno má samostatný vypínač umožňující rozsvícení jedné nebo obou LED diod.

Uchycení klipem
Každé všemi směry ohebné rameno obsahuje 2 LED diody
Napájení 3x AAA baterie nebo přes USB konektor
USB kabel je dodáván s lampičkou

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v houslovyklic.cz

Vyhovují

• , zakoupeno v Electro World

• , zakoupeno v imusicdata.cz

• mám to, co jsem chtěl, splňuje to moje požadavky

dobrá kvalita za rozumnou cenu

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v hudebniraj.cz

• Krásně svítí
    • dobře se instaluje
    • Hned když jsem otevřela kryt na baterie, nešel už zavřít, protože se ulomila jedna pacička. Takže kryt nedrží.

Tento produkt jsem nutně a rychle potřebovala.
    Ale ta závada mně vadí. Musela jsem kryt přilepit.

• , zakoupeno v hudebniraj.cz

• super pro kotlíkáře u táborového ohně, kteří si nepamatují text a akordy

určitě doporučuji

• Baterie, životnost
    • Vyšší svitivost při připojení do USB

Malé, skladné, dobrá výdrž, LEDky určitě plusem

• super

vyhovuje mi

• , zakoupeno v Aukro.cz

• malý, skladný, dobře svítí, je bez kabelu
    • při nepoužívání se samovolně vybíjí, je třeba vyndavat baterie

je na baterky, nepřekáží kabel,vydrží několik večerů

Svítí :)

• , zakoupeno v Kytary.cz

• 4 světelné zdroje (2 lampičky s možností zapnout jednu nebo 2 diody)
    • velmi variabilní husí krky
    • dá se připevnit i na kabely vedoucí z mixu, aniž by je poškozovala
    • pozor na obsah balení, chyběl mi napájecí usb kabel