Outwell cumbal classic

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v Sport365.cz

• lehká
    • háček na zavěšení
    • pěkně svítí
    • dálkové ovládání

používali jsme na dovolené pod stanem, nasvítila dostatečně vše, co jsme potřebovali a na druhou stranu světlo neobtěžovalo. velice se nám líbilo dálkové ovládání :-). nenašli jsme žádný zápor, nebo něco, co by nám vadilo. Jsme spokojeni

Produkt nemá žádné parametry.

• elegantní kempinková svítilna
  • ochranná mřížka
  • praktické držadlo s hákem umožňujícím zavěšení
  • kompas poskytující hrubou orientaci integrované v držadle
  • voděodolná úprava
  • dálkové ovládání
  • doba svitu závisí na kvalitě použitých baterií
  • baterie nejsou součástí balení

Rozměr 24,5 x 12 cm

Barva černa