Osram BeetLED 3v1

Světelný tok
30 lm

• , zakoupeno v Alza.cz

• světlo - baterka se synovy líbí a sám ji zapne
    • světlo při tmě příjemně svítí.
    • světlo funguje na adaptér
    • a když se vyndá jsou tam nabíjecí baterky

zatím nám vyhovuje

• , zakoupeno v ELECTRO

• Skvělý pomocník na noční hledání dudlíku:)
    • Samotná lampička se dobře drží v ruce i malému dítěti.
    • Nic.

Pro mě jediný hezký a funkční výrobek v této kategorii.
    Určitě doporučuji, svítí dobře a vypadá to, že je i celkem nárazuvzorné.

• , zakoupeno v ObchodCR

• Za relativně dobrou cenu více funkcí.
    • Velmi snadné použití i pro malé děti (používá naše dvouletá dcera).
    • Pro děti atraktivní design.

Za relativně dobrou cenu více funkcí.
    Velmi snadné použití i pro malé děti (používá naše dvouletá dcera).
    Pro děti atraktivní design.

Světelný tok
30 lm

OSRAM BeetLED orientační světlo do dětských pokojů, ruční svítilna a nouzové osvětlení při výpadku proudu. Velmi robusní, kvalitní provedení svítidel navržených přesně pro dětskou ruku. 3 funkce:

• orientační světýlko, automaticky se rozsvítí při setmění, jas je řízen foto senzorem, svítí základna i beruška,
  • ruční svítilna, kvalitní měkký plast, robusní provedení přesně padnoucí do dětské ruky, osazeno silnou LED, berušku je možné vyjmout ze základny a použít jako kapesní svítilnu,
  • při výpadku el. proudu slouží tak i jako nouzové osvětlení – automaticky se rozsvítí LED ve svítilně.
  • Příkon: 1,5 W
  • Napětí: 230 V
  • Rozměry: (d x š x v) 155 x 92 x 64 mm
  • Třída ochrany: IP20

UPOZORNĚNÍ:

POKUD TENTO MODEL NENÍ SKLADEM, TAK JE PŘI NÁKUPU LIMITOVÁNO MINIMÁLNÍ MNOŽSTVÍ K OBJEDNÁNÍ NA 4 KS. POKUD BUDETE TENTO MODEL OBJEDNÁVAT V MENŠÍM MNOŽSTVÍ, BUDE VÁM DODATEČNĚ ÚČTOVÁNA ČÁSTKA 96,-KČ S DPH ZA NAČNUTÍ BALENÍ.

• , zakoupeno v Alza.cz

• světlo - baterka se synovy líbí a sám ji zapne
    • světlo při tmě příjemně svítí.
    • světlo funguje na adaptér
    • a když se vyndá jsou tam nabíjecí baterky

zatím nám vyhovuje

• , zakoupeno v ELECTRO

• Skvělý pomocník na noční hledání dudlíku:)
    • Samotná lampička se dobře drží v ruce i malému dítěti.
    • Nic.

Pro mě jediný hezký a funkční výrobek v této kategorii.
    Určitě doporučuji, svítí dobře a vypadá to, že je i celkem nárazuvzorné.

• , zakoupeno v ObchodCR

• Za relativně dobrou cenu více funkcí.
    • Velmi snadné použití i pro malé děti (používá naše dvouletá dcera).
    • Pro děti atraktivní design.

Za relativně dobrou cenu více funkcí.
    Velmi snadné použití i pro malé děti (používá naše dvouletá dcera).
    Pro děti atraktivní design.

• , zakoupeno v ObchodCR

• noční světlo a baterka v jednom
    • nápaditý design
    • led světlo s malou spotřebou

Toto světlo opravdu doporučuji, žádný nedostatek jsem nenašla. Je to hezký a hlavně funkční doplněk do dětského pokoje.

• , zakoupeno v ElektroCR.cz

• snadné ovládání dětmi