Ledlenser L7E

47 h
Vodotěsnost

• Malá spotřeba energie, dobrá ergonomie a zpracování
    • Slabší výkon světelného zdroje

Variantu E jsem zvolil záměrně. Vím, že budoucí uživatel ocení spíše slabší zdroj světla, který při použití na krátkou vzdálenost a v interiéru nebude oslňovat a malá spotřeba energie (= delší výdrž baterie) je jasné plus. Zároveň mám zkušenost s L7 a vím, že se dobře drží a snadno se vejde do kapsy.

• , zakoupeno v LED BATERKY

• Vysoký standart od firmy se špičkovými produkty.
    • Cena úměrná.
    • 2 balení baterek v ceně.
    • Svítí jak popsáno, hodně a daleko a hlavně dlouho, jak jsem potřeboval.

Vybíral jsem ze dvou špičkových výrobců. Volil jsem bratry z Německa. Dal jsem přednost před dalekým a sytým osvitem co možná nejdelšímu a sytému osvitu ve spojení s co nejdelší výdrží na baterie. Limitován jsem cenou, takže jsem volil sobě vhodný kompromis. Cena odpovídá kvalitě provedení i vlastnostem. Očekávám dlouhou životnost, ale tuto zkušenost nemám.

Dosvit
93 m
115 g
Světelný tok
28 lm
Doba svícení při maximu
47 h
Vodotěsnost

Údaje o světelném toku (v lumenech) a maximálním dosvitu (v metech) jsou udávány pro svítilnu s novými bateriemi nebo plně nabitými akumulátory.Průměrné hodnoty se podle použitých baterií nebo akumulátorů mohou lišit o +/- 15 %. Průměrná doba svícení na nejnižší stupeň do světelného toku 1 lumen.

Technické parametry:

Obsah:

L7E

Poutko na ruku

Baterie

Poutko na ruku. LED LENSER® L7E je stejně odolná a spolehlivá jako LED LENSER® L7, ale má navíc větší výdrž. LED LENSER® L7E je z velké části vyrobena z velmi lehkého a kvalitního plastu, odolnému extrémním teplotám a vysokému mechanickému namáhání. Elegantní pouzdro s vysokým podílem polykarbonátu má nízkou tepelnou vodivost a je tedy nezávislé na okolní teplotě - dobře se drží v ruce za jakýchkoliv podmínek. Kvalitně zpracovaný reflektor s mechanicky otočným zaostřováním.

Technické parametry:

Poutko na ruku.

• Malá spotřeba energie, dobrá ergonomie a zpracování
    • Slabší výkon světelného zdroje

• , zakoupeno v LED BATERKY

• Vysoký standart od firmy se špičkovými produkty.
    • Cena úměrná.
    • 2 balení baterek v ceně.
    • Svítí jak popsáno, hodně a daleko a hlavně dlouho, jak jsem potřeboval.