Ledlenser L7

Doba svícení při maximu
42 h
Vodotěsnost

• , zakoupeno v Conrad

• Vysoká světelnost, pevnost těla.

Kvalitní svítilna za přijatelnou cenu.

• Svitivost
    • Konstrukce
    • 0.0

• Super svítivost

Příznivá cena za kvalitu produktu.

Dosvit
225 m
135 g
Světelný tok
115 lm
Doba svícení při maximu
42 h
Vodotěsnost

Světelný tok (v lumenech) popř. maximální světelný dosah (v metrech) měřen při nejjasnějšním nastavení při zapnutí s nabitými akumulátory popř. alkalickými bateriemi. Jde o průměrné hodnoty, které se v jednotlivých případech mohou podle čipu a baterií odlišovat o +/- 15 %. Průměrná doba osvětlení na nejnižší stupeň až do světelného toku 1 lumen.

Technické parametry:

Advanced Focus System

Obsah:

Svítilna

Baterie

Poutko na ruku. Odolná kompaktní svítilna s velkým dosvitem, kterou nepoškodí extrémní chlad, vlhkost, horko, prach ani nárazy. Je vybavena jedním z nejlepších zaostřovacích systémů na světě (Advanced Focus System), který zajistí perfektní osvětlení za všech okolností. Tělo svítilny je vyrobeno z nárazuvzdorného polykarobonátu. Speciální modulární konstrukce zaručuje vysokou spolehlivost a odolnost na poušti i v horách.

Technické parametry:

Baterie

Poutko na ruku.

• Vysoký jas
    • Bytelná konstrukce
    • Možnost měnit profil paprsku světla
    • Příjemný bílo-modrý odstín světla
    • Dobrá výdrž baterie
    • Prodloužená záruka po registraci
    • Vyšší cena
    • Nepraktické umístění vypínače do zadní části svítilny, je tedy obtížnější jednoruční obsluha

Už delší dobu jsem hledal kvalitní kapesní svítilnu, která se nerozkřápe po prvním pádu, má silný jas, možnost měnit ohnisko a taky schopná provozu na běžné AA nebo AAA články, kterých mám nabíjecích v šuplíku celou haldu.

LED LENSER L7 mě zaujala svými parametry, video ukázkami na YouTube a již dobrými recenzemi

Svítilna přišla v pěkné krabičce, která má přímo na sobě zrcátko, na které si můžete posvítit a svítilnu si otestovat. V balení krom svítilny s osazenými články Duracell najdete další tři články AAA, poutko na ruku, návod a registrační kód, kterým si můžete prodloužit záruku až na 7 let.

Zejména teď v zimě se svítilna dost osvědčila, v režimu úzkého paprsku dosvítí bez problémů i na 100 metrů a při použití s NiMH akumulátory Duracell Stay Charged 850 mAh vydrží alespoň 6 hodin, než jsem musel akumulátory znovu nabíjet. Naopak při režimu široký rozptyl umí krásně osvítit silným světlem celý pokoj nebo třeba jízdní řády na zastávkách.

Jedinou nevýhodou je podle mě umístění vypínače do zadní části svítilny, díky tomu se hůře vypíná/zapíná, nicméně při troše grifu se to naučíte dávat i jednou rukou. Samozřejmě cenovka je posazená výše, nicméně za tak dobrou svítilnu je taková cenovka přiměřená a díky záruce navíc je to i poměrně dobrá investice. Za mě tedy s klidným svědomím vřelé doporučení!

• , zakoupeno v Conrad

• Vysoká světelnost, pevnost těla.

Kvalitní svítilna za přijatelnou cenu.

• vodotěsnost
    • funkce ostření
    • náhradní baterie v balení
    • příslušenství
    • AAA baterie

Svítilnu jsem pořídil po dnech stránkování a vybírání vhodného svítidla do lesa, na chatu, na kolo. Prostě na takové univerzální použití.

Má ideální velikost, je široká, tudíž se dobře drží v ruce, a není ani moc dlouhá. Světelný výkon je super, dosvítí daleko, šikovná je i funkce ostření(většinou mám za polovinou otáčení).
    Zrovna minulý týden se mi proletěla asi z 1,5m obloukem na asfalt a nic se nestalo. Zkoušel jsem i IP, kdy jsem dal svítilnu pod sprchovou hlavici a nic se nestalo, pak do umývadla pod proud studené vody(na plno) a také vydržela, takže pokud nezteří těsnění, vydrží dost.
    Po nějáké době jsem dokoupil držák na kolo a musím říci, že kdybych ji s sebou na kole neměl, asi bych viděl ve tmě velké prd. Právě na kole se dost hodí ostření, pro redukování světelného kužele.
    Baterie jsou stále původní, divím se, že stále jedu na první sadu. používám ji více než 1 rok.

Původně jsem se rozhodoval mezi Maglite(LED) a Led Lenser, myslím, že jsem se rozhodl dobře po stránce výkonu, výdrže a ceny.

• Svitivost
    • Konstrukce
    • 0.0

• Super svítivost

Příznivá cena za kvalitu produktu.

jsem spokojen

• Perfektní

Spokojenost

• velká svítivost
    • velký dosah světelného kužele

velmi dobrý výrobek
    bez problémové užívání
    doporučuji tento produkt i přes vyší cenu

• , zakoupeno v LEDshop.cz

• Kvalitní zpracování. Poměrně vysoká svítivost.
    • Nepraktické upevnění poutka.

Pro: Kvalitní zpracování. Poměrně vysoká svítivost.
    Proti: Nepraktické upevnění poutka.

• , zakoupeno v LED BATERKY

Výborný produkt, předčil mé očekávání, doporučuji