Armytek Viking Pro v3 XHP50

126 g

• , zakoupeno v Defendia.cz

• Mám to, co jsem očekával!
    • Stav nákupu je plně v souladu s nízkou cenou.
    • Krabice je nahoře roztrhaná, ale to mi nevadí, nekoupil jsem ji za účelem dalšího prodeje. Sklo má dobrý antireflexní povrch, ale uprostřed má dva tenké kruhové škrábance 1,5 cm a 1 cm, které nejsou viditelné, dokud nerozsvítíte světlo.
    • Nemá vliv na světlo, ale kazí náladu!
    • Světlo je dobré, široké, teplé, je dobře vidět až na sto metrů.
    • Svítil jsem v úplné tmě na bílou zeď, světlo je na zdi mírně viditelné, ale v optice x10 není nic vidět.
    • Vzhledem k rozsahu by bylo lepší koupit baterku Rgedator Pro v3

Světlo je dobré, široké, teplé, je dobře vidět až na sto metrů. Líbilo se mi nastavení režimů pro mé úkoly. Doporučuji koupit pro ty, kteří jsou spokojeni s takovým rozsahem světla.

• , zakoupeno v www.anod.cz

• během provozu se hodně zahřívá

126 g

Profesionální svítilna Armytek Viking Pro v3 XHP50 je vyrobena z vysoce odolného leteckého hliníku a svou konstrukcí je vhodná zejména pro použití profesionály z řad policie, hasičů, záchranářů, bezpečnostních agentur, ale také pro outdoorové nadšence nebo lovce, kteří chtějí mít to nejlepší na trhu. Světelný tok je 2300 lumenů LED (1800 lm OTF) a dosvit až 286 metrů. Napájení je přes 1x18650 Li-Ion baterie, případně 2x baterie typu CR123A. Baterie nejsou součástí balení. Svítilna má celkem 9 režimů intenzity svícení (1800 lm - 0,15 lm). Paměť svítilny umožňuje, že se vždy rozsvítí ve stejném režimu v jakém byla vypnuta. Viking využívá vysoce výkonné diody LED Cree XHP50 s životností 50 000 hodin. Pro dobrý odvod tepla je LED dioda umístěna na speciálním měděném chladiči. Díky certifikaci IP68 (nejvyšší možná odolnost) je svítilna nárazu odolná proti pádům z výšky až 30 metrů a vodotěsná až do hloubky 50 metrů. Záruka výrobce je 10 let. Obsah balení: - Svítilna Viking Pro - Náhradní gumové tlačítko - Gumový držák - Klip - Šňůrka - Pouzdro - Náhradní těsnící O-kroužky - Uživatelský manuál

• , zakoupeno v Defendia.cz

• Mám to, co jsem očekával!
    • Stav nákupu je plně v souladu s nízkou cenou.
    • Nemá vliv na světlo, ale kazí náladu!
    • Světlo je dobré, široké, teplé, je dobře vidět až na sto metrů.
    • Vzhledem k rozsahu by bylo lepší koupit baterku Rgedator Pro v3

• , zakoupeno v www.anod.cz